Jacob

Jeśli szukasz pomysłu na wieczór panieński lub planujesz zorganizować taki event, ta strona może Ci pomóc. Jacob jest najlepszym striptizerem w Polsce i oferuje spektakularny taniec, który jest punktem kulminacyjnym każdej imprezy. Jego tańce są formą flirtu z publicznością, a szczególnie z przyszłą Panną Młodą. Jeśli chcesz wynająć Jacoba, dowiesz się tutaj, jak to zrobić. Impreza z jego udziałem na pewno zostanie na długo w pamięci.

Moje wcielenia:

Tancerz erotyczny Jacob

Striptizer Jacob

Zaproś mnie do wspólnej zabawy w klubie, apartamencie lub hotelu. Zapewnię Wam doznania, jakich jeszcze nie mieliście. Gwarantuje on dyskretną i profesjonalną obsługę na poziomie premium. Według niego prawdziwy pokaz erotyczny wymaga perfekcyjnego wykonanego tańca, a także odpowiedniego dźwięku i światła. Dobra choreografia jest kluczem do sukcesu, a każdy jego występ ma być czymś niezapomnianym. Jako striptizer Warszawa stawiam sobie wysoko poprzeczkę i uznawany jestem za profesjonalistę w swoim fachu. Przekonaj się osobiście, zaproś mnie :)

 

Moje umiejętności

Jestem tajemniczym, męskim i subtelnym striptizerem, który zawsze uważnie słucha i bierze pod uwagę pomysły organizatorek, aby dostosować się do każdej sytuacji. Mogę zaskoczyć Was swoim strojem policjanta lub lekarza, co pobudzi Wasze zmysły i uruchomi wyobraźnię. Występ zawsze odbywa się z gustem i w dobrym stylu, a do tego wykorzystywany jest specjalny podkład muzyczny, który tworzy niepowtarzalny klimat.

Sprawdź mnie!

MIĘŚNIE
SEXAPIL
GIĘTKOŚĆ
UMIEJĘTNOŚCI TANECZNE
UROK
UŚMIECH

Sprawdź mnie

Striptiz na wieczór panieński w wykonaniu Jacoba to gwarancja fantastycznej zabawy.

Przekonaj się sama, nie czekaj i zamów swojego wymarzonego striptizera już dziś! Skontaktuj się z nami po więcej informacji!

Wynajmij mnie

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj skontaktuj się już dziś i poczuj zabawęprzygodępodniecenie

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nie czekaj skontaktuj się już dziś i zobacz co znaczy zabawaprzygodapodniecenie

Kontakt