Liber

Jestem niegrzecznym, ale bardzo zmysłowym panem. Lubię taniec erotyczny i wykonuję go wyjątkowo dobrze. Spędzam sporo czasu na przygotowaniach do występów, ale efekty są zdaniem klientek niesamowite. Uznają mnie za postać wysokiej klasy. Moje ciało pręży się i gnie w nieziemskich ruchach. Każdy wieczór panieński z moim występem jest prawdziwym hitem.

Moje wcielenia:

Tancerz erotyczny Liber

Striptizer Liber

Męskość przebija się z każdego mojego ruchu. Jestem tancerzem zmysłowym, kuszącym ruchem i wzrokiem, a także gestem. Moje ciało jest pełne wyjątkowości oraz męskiej siły. Warto mi ulegać, warto dać się ponieść fantazji. Wieczór ze mną to czas niezapomniany. Panna młoda i jej koleżanki będą z pewnością zachwycone. Można zamówić mnie przebranego za lekarza, strażaka, policjanta lub ochroniarza. Spełnię każde Wasze życzenia i marzenia. Tancerz powinien mieć klasę i prezentować się świetnie. Taniec to mój żywioł i myślę, że doskonale to widać w każdym najmniejszym ruchu i geście.

Moje umiejętności

Wynajmij mnie, a Twój wieczór panieński będzie jak żaden inny. Na pewno warto skorzystać z mojego doświadczenia i poczuć się najlepiej jak to możliwe. Mój taniec daje moc, energię i pozwala poczuć się doskonale. Wyjątkowość moich ruchów, wdzięk i sylwetka są naprawdę najwyższej klasy. Niejedna osoba doceni taki taniec i będzie nim zachwycona. Świetna zabawa jest gwarantowana i daje wiele emocji i niesamowitych przeżyć. Dzięki mojemu występowi będziecie w niebiańskim humorze do samego końca imprezy.

MIĘŚNIE
SEXAPIL
GIĘTKOŚĆ
UMIEJĘTNOŚCI TANECZNE
UROK
UŚMIECH

Sprawdź mnie

Wieczór z Liberem to naprawdę wyjątkowe chwile. Należy im ulec i podziwiać jego kunszt jako wykonawcy tańca erotycznego. Dlatego też najlepiej już teraz zamów striptiz na wieczór panieński u Libera. Skontaktuj się z nami po więcej informacji!

Wynajmij mnie

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj skontaktuj się już dziś i poczuj zabawęprzygodępodniecenie

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nie czekaj skontaktuj się już dziś i zobacz co znaczy zabawaprzygodapodniecenie

Kontakt