Mateusz

Cześć, jestem Mateusz, większości osób znanym jako atrakcyjny striptizer, który pracuje w branży od lat. Moje opalone, wysportowane ciało jest pociągające i pięknie prezentuje się w blasku świec, gdy wykonuję taniec erotyczny, pełen kuszących ruchów i wyjątkowej ekspresji. Naturalny wdzięk i gracja ruchów oraz spora doza męskości przekładają się na zainteresowanie pań. Będę doskonałą ozdobą wieczorów panieńskich oraz największą ich atrakcją – panie na mój widok są zachwycone, a taniec w moim wykonaniu rozpali każdą kobietę do białej gorączki.  

Moje wcielenia:

Striptizer Mateusz

Piękno i wdzięk wyjątkowego striptizera

Oferta moich występów jest bardzo bogata. Mogę wystąpić w klasycznym stroju, przebrać się za policjanta czy strażaka, odegrać przystojnego doktora. Która pani nie chciałaby zostać zbadana przez takiego przystojnego lekarza? Szeroki wachlarz strojów do striptizu sprawi, że z pewnością przybiorę postać, która doprowadzi Cię do szaleństwa! Uwielbiam swoją pracę, podchodzę do niej kreatywnie i nieustannie się rozwijam,  tworząc nowe układy choreograficzne. Jestem uprzejmy, uśmiechnięty, zawsze w doskonałym nastroju, szarmancki i elegancki. Panie są mną zachwycone i często polecają swoim koleżankom. Często spotykam się ze stwierdzeniem, że muskulatura i kultura idą u mnie w parze. Przez cały rok utrzymuję delikatną opaleniznę, która podkreśla moją wyjątkową urodę i budowę ciała. Myślę, że warto mnie poznać i przekonać się, jak wiele mogę wnieść do całokształtu organizowanego wieczoru panieńskiego.  

Moje umiejętności

Działam w branży od lat i odwiedziłem kilkaset różnych imprez. Dopracowałem pokazy tańca erotycznego do perfekcji. Zazwyczaj realizuję przygotowany wcześniej pokaz, jednakże potrafię również improwizować. Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od przeprowadzonego pokazu! Duży asortyment strojów do striptizów to kolejny atut, pozwalający wcielić się w kilka postaci, a każda z nich to inne emocje podczas pokazu!

MIĘŚNIE
SEXAPIL
GIĘTKOŚĆ
UMIEJĘTNOŚCI TANECZNE
UROK
UŚMIECH

Sprawdź mnie

Najlepiej prezentuję się na żywo, dlatego też zaproś mnie na wieczór panieński lub inną imprezę okolicznościową. Przeprowadzę pokaz, którego z pewnością nigdy nie zapomnisz, a towarzystwo będzie o nim rozmawiać przez cały wieczór. Przekonaj się sama i skontaktuj się ze mną!

Wynajmij mnie

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj skontaktuj się już dziś i poczuj zabawęprzygodępodniecenie

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nie czekaj skontaktuj się już dziś i zobacz co znaczy zabawaprzygodapodniecenie

Kontakt