Przemo

Szukasz pomysłu na wieczór panieński? A może dopiero planujesz organizację takiej imprezy? Tak się składa, że jesteś w idealnym miejscu! Striptiz na wieczorze panieńskim jest punktem kulminacyjnym każdej imprezy i z pewnością Tobie, jako organizatorce, zależy by był jak najbardziej spektakularny. Tak też właśnie będzie! Jestem Przemek i na tej stronie dowiesz się jak wynająć mnie, jako swojego najlepszego Striptizera w Rzeszowie. Mój taniec to forma flirtu z publicznością, a przede wszystkim z przyszłą Panną Młodą. Impreza z moim udziałem pozostanie w Waszej pamięci na długie lata!

Moje wcielenia:

Tancerz erotyczny Przemek

Striptizer Przemek

Zaproś mnie do wspólnej zabawy do wynajętego klubu, apartamentu czy hotelu. Striptiz w moim wykonaniu to doznania jakich jeszcze nie znacie. Gwarantuję dyskretną i profesjonalną obsługę na poziomie premium. Jestem zdania, że prawdziwy pokaz erotyczny łączy ze sobą perfekcyjnie wykonany taniec, a także dźwięk i światło. Doskonale wiem, że dobra choreografia jest kluczem do sukcesu, aby każdy mój występ był czymś niezapomnianym. Zawsze stawiam sobie wysoko poprzeczkę, przez co jestem uznawany za profesjonalistę w tym co robię.

Moje umiejętności

Tajemniczy, męski, subtelny – taki właśnie jestem. Zawsze uważnie słucham i biorę pod uwagę pomysły organizatorek tak, aby dostosować się do każdej sytuacji. Chętnie zaskoczę Was pobudzającym zmysły strojem policjanta lub lekarza, a Wy w tym czasie będziecie mogły uruchomić wodze fantazji. Cały występ odbywa się ze smakiem i w dobrym guście. Do pokazu wykorzystywany jest specjalny podkład muzyczny, który tworzy niepowtarzalny klimat. 

Sprawdź mnie!

MIĘŚNIE
SEXAPIL
GIĘTKOŚĆ
UMIEJĘTNOŚCI TANECZNE
UROK
UŚMIECH

Sprawdź mnie

Striptiz na wieczór panieński w wykonaniu Przema to gwarancja fantastycznej zabawy.

Przekonaj się sama, nie czekaj i zamów swojego wymarzonego striptizera już dziś! Skontaktuj się z nami po więcej informacji!

Wynajmij mnie

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj skontaktuj się już dziś i poczuj zabawęprzygodępodniecenie

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nie czekaj skontaktuj się już dziś i zobacz co znaczy zabawaprzygodapodniecenie

Kontakt