Radzik

Zastanawiasz się co zrobić, aby Twój wieczór panieński był w pełni udany? A może organizujesz go dla swojej przyjaciółki? Dobrze trafiłaś! Taniec erotyczny na wieczorze panieńskim to prawdziwy must-have, zazwyczaj jest to kulminacyjny punkt imprezy. Jeśli zależy Ci na tym, aby impreza była udana, natomiast ostatnie dni wolności przyszłej Panny Młodej w pełni wykorzystane. Zaproś mnie, a gwarantuje, że będzie to strzał w 10! Wieczór panieński w moim wykonaniu pozostanie w waszej pamięci przez długie lata!

Moje wcielenia:

Tancerz erotyczny Radzik

Striptizer Radzik

Zaproś mnie na swój wieczór panieński lub inną imprezę okolicznościową. Striptiz z w moim wykonaniu to doznania jakich jeszcze nie znacie. Niestety, ale nie każda uczestniczka imprezy dotrwa do końca, gdyż atmosfera rozgrzana jest do czerwoności. Gwarantuję profesjonalną obsługę oraz pełną dyskrecję. Pokazę Ci również, że striptiz w moim wykonaniu to prawdziwa sztuka. Zrealizowałem setki pokazów i posiadam ogromne doświadczenie w tej branży. Zaproś mnie, a na pewno nie będziesz żałować!

Moje umiejętności

Jestem tajemniczym, męskim i subtelnym osobnikiem. Zawsze uważnie słucham i biorę pod uwagę pomysły organizatorek, dbam o to, aby impreza była w pełni udana. Stroje do striptizu pozwalają mi na wcielenie się w inną osobę. Wybierz sama, kogo pragniesz. Niegrzeczny policjant, który wykona rutynowe przeszukanie, a może lekarz i kompleksowe badanie? Wszystko zależy od Ciebie! Gwarantuje, że pokaz zapadnie w Twojej pamięci i wspominać go będziesz z wypiekami na twarzy.

Sprawdź mnie!

MIĘŚNIE
SEXAPIL
GIĘTKOŚĆ
UMIEJĘTNOŚCI TANECZNE
UROK
UŚMIECH

Sprawdź mnie

Striptiz na wieczór panieński w wykonaniu Radzika to gwarancja fantastycznej zabawy, która zostanie zapamiętana przez wszystkich uczestników!

Przekonaj się sama, nie czekaj i zamów swojego wymarzonego striptizera już dziś! Skontaktuj się z nami po więcej informacji!

Wynajmij mnie

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj skontaktuj się już dziś i poczuj zabawęprzygodępodniecenie

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nie czekaj skontaktuj się już dziś i zobacz co znaczy zabawaprzygodapodniecenie

Kontakt