Roberto

Zastanawiasz się co zrobić, aby wieczór panieński był udany? Mam na to świetny sposób, a jest nim pokaz tańca erotycznego w moim wykonaniu. Striptiz na wieczorze panieńskim jest punktem kulminacyjnym każdej imprezy i z pewnością Tobie, jako organizatorce, zależy by był jak najbardziej spektakularny. Tak się właśnie stanie. Cześć, nazywam się Roberto i chętnie wykonam niezapomniany pokaz na Twojej imprezie! Jestem wyjątkowym tancerzem erotycznym z niezwykle bogatym doświadczeniem w branży. Skontaktuj się ze mną po więcej informacji!

Moje wcielenia:

Tancerz erotyczny ROberto

Striptizer Roberto

Taniec erotyczny na wieczorze panieńskim w moim wykonaniu to czysta magia, striptiz dostarczy wam doznań, jakich jeszcze nie znacie. Mój występ zapadnie wam w pamięci i wspominać go będziesz przez najbliższe lata, z wypiekami na twarzy. Show w moim wykonaniu to połączenie perfekcyjnego tańca, muzyki oraz idealnie dobranego światła. Realizuję wcześniej przygotowany pokaz, jednak jestem otwarty na wszelkie improwizacje. Na parkiecie jak tancerz, czuję się jak młody bóg! Zawsze stawiam sobie wysoko poprzeczkę, dlatego uznają mnie za profesjonalistę w naszej branży. Każdy mój taniec wykonany jest w sposób szczególny!

Moje umiejętności

Męski, subtelny i tajemniczy – taki właśnie jestem. Dokładam wszelkich starań, aby wieczór panieński w moim wykonaniu w pełni spełnił wymagania przyszłej Panny Młodej. Zawszę staram się uważnie słuchać i biorę pod uwagę wszelkie pomysły organizatorek. Jestem pewny, że moje show wam się spodoba, atmosfera w lokalu z pewnością będzie rozgrzana do czerwoności. Nie czekaj i już teraz zaproś mnie na swoją imprezę!

Sprawdź mnie!

MIĘŚNIE
SEXAPIL
GIĘTKOŚĆ
UMIEJĘTNOŚCI TANECZNE
UROK
UŚMIECH

Sprawdź mnie

Striptiz na wieczór panieński w wykonaniu Roberto to gwarancja fantastycznej zabawy.

Przekonaj się sama, nie czekaj i zamów swojego wymarzonego striptizera już dziś! Skontaktuj się z nami po więcej informacji!

Wynajmij mnie

Skontaktuj się z nami

Nie czekaj skontaktuj się już dziś i poczuj zabawęprzygodępodniecenie

Kontakt

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Nie czekaj skontaktuj się już dziś i zobacz co znaczy zabawaprzygodapodniecenie

Kontakt